- AXAGON

Цена
€14 54 / 28 44 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия за твърд диск | Външен |
| Скорост на трансфер на интерфейса | SATA III |
| Канал за данни | USB 3.2 |
| Предлага размери на гнездото на вътрешното устройство | 2.5" |
| Брой гнезда | 1 |
| Материал на чекмеджето | Алуминий |
| Външен цвят | Черен |
| Съвместимост | 2.5" HDD / SSD |
| Видове монтаж | Десктоп |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба |
| Включени кабели | USB Type B to Type A Cable |
| Номинално тегло | 0.08 кг |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (type B)); |
| Тегло | 0.15кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
AXAGON EE25-A6M USB 3.0 към SATA 6G 2.5" Външен Алуминиев Корпус без Винтове – Черен
Надградете хранилището си със стилен и бърз аксесоар! AXAGON EE25-A6M превръща всеки 2.5" SATA SSD или HDD в преносим, супер-бърз външен диск—без нужда от инструменти!
- Светкавични скорости: USB 3.0 (5 Gbps) и SATA 6G поддръжка за трансфери до 10x по-бързи от USB 2.0.
- Алуминиев корпус: Издръжлив, лек и с отлична топлоразсейваща способност.
- Без винтове: Инсталирайте диска за секунди—без усилие!
- Plug & Play: Работи веднага с Windows, macOS и Linux—без драйвери.
- Компактен дизайн: Стилен и преносим, идеален за пътуване.
Подходящ за: Резервни копия, игри, медии или разширяване на капацитета на лаптоп.
Технически характеристики:
- Интерфейс: USB 3.0 (5 Gbps) / SATA III (6 Gbps)
- Съвместимост: 2.5" SATA HDD/SSD (до 9.5mm височина)
- Материал: Алуминий + ABS
- Включен кабел: USB 3.0 Type-A към Micro-B (50cm)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







